Kolacja i świece to podobno ulubiony sposób na oświadczyny w Walentynki. Jednak odrobinę już przereklamowany. Dzięki ciągle powstającym nowym pomysłom możemy odejść już od tradycyjnego sposoby na oświadczyny i wejść na wyższy poziom. Przeczytaj to, jeśli nadal nie masz pomysłu na tę wyjątkową chwilę! Walentynki już niedługo – prezentujemy kreatywne sposoby na oświadczyny w Walentynki!

kreatywne sposoby na oświadczyny w walentynki

PAŁAC KULTURY

Może zabrzmi to banalnie – zabrać swoją wybrankę do Pałacu Kultury i Nauki na samą górę. Jednak pomysł ten jest znacznie bardziej kreatywny. Kiedy już wjedziecie na górę, zachwyceni pięknem Warszawy niech nagle wydarzy się coś niespodziewanego! Poproś przyszłą narzeczoną, aby spojrzała w dół, gdzie będzie się mienił świetlisty napis „Czy zostaniesz moją żoną?” Gwarantujemy, że wybranka nie powie nie!

KULIG

Wspaniałym pomysłem na oświadczyny w Walentynki może być prosty, ale efektowny kulig! Pogoda sprzyja, wokół leży śnieg. Wy jedziecie w kuligu, wokół was są pochodnie. Zadbaj o ciepłą oprawę waszej przejażdżki – koc i szampan są obowiązkowe! Na końcu kuligu czeka na was ciepły posiłek, podczas którego zadasz najważniejsze w waszym dotychczasowym życiu pytanie.

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Jaki pierścionek zaręczynowy kupić? 34 propozycje.

AUDYCJA RADIOWA

Jeśli koniecznie upierasz się przy kolacji zadbaj o jej kreatywną końcówkę. Zamów najlepsze jedzenie, rozmawiaj jakby to były tylko Walentynki. Poproś obsługę sali o pogłośnienie piosenki, która właśnie leci w radiu. Pamiętaj, aby to była wasza piosenka! Po niej w radiu rozbrzmi Twój głos, opowiadający historię waszego związku. Nie nagrywaj tego ważnego pytania – musisz je zadać osobiście. Audycje radiową zakończ słowami: „Mam do Ciebie bardzo ważne pytania”, po czym uklęknij i je zadaj. Na pewno będzie zaskoczona!

kreatywne sposoby na oświadczyny w walentynki

PARYŻ

Nie od dziś wiadomo, że Paryż to miasto zakochanych. Zabierz ją w to miejsce, spędźcie razem cudowny dzień, a na koniec na jednej z paryskich alejek uklęknij i się oświadcz. Sposób może wydać się banalny, jednak romantyczny nastrój Paryża spowoduje, że będzie to jedna z najbardziej wyjątkowych chwil w Waszym życiu.

SŁODKOŚCI

Podczas Walentynek i przed nimi sklepy oferują nam mnóstwo słodyczy. Kup pudełko najlepszych czekoladek lub słodkości, które lubi Twoja wybranka. Pod jednym z nich włóż pierścionek. Będzie zaskoczona Twoją pomysłowością. Czego więcej pragnie dziewczyna, jeśli nie słodkości i ukochanego przy boku?

Oświadczyny w Walentynki to jedne z najbardziej romantycznych oświadczyn. W końcu jest to Dzień Zakochanych! Natomiast trzeba przyznać, że Walentynki są dość przewidywalną datą na oświadczyny, dlatego jeśli chcesz, by Twoja partnerka była naprawdę zaskoczona – wybierz datę… kilka dni przed lub po Walentynkach. Czekając na pierścionek, z pewnością będzie podejrzewała, że nastąpi to w Walentynki – zrób jej psikusa i zaskocz ją wybierając inną datę.

>> POLUB NAS NA FACEBOOKU – 1001 POMYSŁÓW NA KREATYWNE PREZENTY <<

Write A Comment