O serwisie

Serwis Kreatywne Prezenty powstał z myślą o tych, którzy szukają oryginalnych prezentów dla swoich bliskich. Na stronie gromadzimy najciekawsze propozycje podarunków, które z łatwością można zrobić samemu u oraz tych, które można zakupić online bez wychodzenia z domu.

Dajemy również cenne wskazówki dotyczące prezentowego savoir-vivre’u oraz porady odnośnie pakowania prezentów. Podpowiadamy także jak przygotować wspaniałe przyjęcia, od wieczorów panieńskich po parapetówki.

Od typowych serwisów prezentowych odróżnia nas to, że sami nie sprzedajemy żadnych produktów. Nasze subiektywne zestawienia (poprzedzone życiowymi doświadczeniami), mają za zadanie zainspirować wszystkich czytelników i podsunąć pomysł na prezent idealny.

Kreatywne prezenty to także poradniki na wszelkiego rodzaju imprezy. Podpowiadamy jak zorganizować wieczory panieńskie, kawalerskie, o czym nie zapomnieć organizując parapetówkę czy baby shower.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do aktywnego dzielenia się swoimi opiniami, a przede wszystkim pomysłami na prezenty! Mamy  nadzieję, że dzięki naszej stronie, wielu z Was znajdzie idealnyprezent dla swoich bliskich.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: kontakt@kreatywneprezenty.pl.

 

 

Partnerzy: zBLOGowani.pl
Katalog stron internetowych