Największy prezentowy szał zakupowy mamy już za sobą – i całe szczęście! Nie wiem jak wy, ale my w tym roku zdecydowanie popłynęliśmy, przez co nasze portfele są lekkie jak piórko. Na domiar złego 21 oraz 22 stycznia obchodzimy odpowiednio Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Mimo, że dostali swoje prezenty całkiem niedawno, to wypadałoby im coś podarować również z tej okazji.

Mimo, że nasi dziadkowie zawsze powiedzą, że nie trzeba nic robić/kupować i wystarczą im same życzenia, to niespodziewany prezent zawsze będzie mile widziany! W dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam 10 sprawdzonych i budżetowych propozycji na prezent idealny na Dzień Dziadka .

Idealny i niedrogi prezent na Dzień Dziadka!

idealny prezent na dzień dziadka. co kupić dziadkowi na dzień dziadka

 1. Kijki do nordic walking – 64zł

  Nordic walking staje się z roku na rok coraz bardziej popularny, szczególnie wśród dojrzałej i seniorskiej grupy wiekowej. Sport nie jest zbytnio wymagający, dlatego jest idealny dla starszych osób, aby raz na jakiś czas wybrać się na dłuższy spacer ku poprawie kondycji. Ważnym elementem chodzenia są wbrew pozorom specjalne kijki, które wymuszają prawidłową postawę podczas spaceru, a tym samym poprawną koordynację ruchową. Świetny pomysł na prezent na dzień dziadka!

 2. Ciepła sportowa kurtka – ok.  150zł

  Aby wyciągnąć dziadka na dwór, żeby  się trochę poruszał, niezbędna będzie sportowa-zimowa kurtka. Sprawdzi się idealnie przy wcześniej wymienionym nordic walking. Najtańsze znajdziecie w popularnych sklepach z odzieżą sportową jak Decathlon czy 4F.

 3. Poradnik samochodowy  “Zrób to sam” – 28zł

  Jeżeli Wasz dziadek posiada samochód i jest aktywnym kierowcą, to ten pomysł na prezent sprawi się w stu procentach! Poradnik samochodowy popularnego blogera-vlogera (Miłośnicy 4 kółek) jest bardzo pomocny, jeżeli chodzi o proste samochodowe naprawy, z którymi jak się okazuje, nie trzeba pędzić do mechanika. Bardzo praktyczny prezent na dzień dziadka!

 4. Poradnik “Jak wychowywać wnuki” – 33zł

  Książka ta ma na celu zbliżyć nowoczesną generację, wychowywaną wśród elektroniki i nowych technologii, do generacji w której wychowali się nasi dziadkowie. Bardzo fajna książka, która pozwala zrozumieć starszemu pokoleniu dzisiejszy nowoczesny świat i pomaga jednocześnie się do niego odrobinę zaadaptować. Oczywiście są mniej i bardziej tradycyjni dziadkowie, ta książka jest zdecydowanie skierowana do tych bardziej otwartych. Interesująca propozycja na prezent z okazji dnia dziadka.

 5. Zestaw witamin – ok 40zł

  Aby zadbać o prawidłową odporność dziadka, warto zakupić mu gotowe suplementy, które postawią go na nogi. Starsze pokolenie nie ma konkretnej wiedzy, jakie witaminy są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania. Wyręczmy ich zatem i wyposażmy w te najbardziej podstawowe, jak Witamina C,A,B,D3 i K2. Fajne propozycje znajdziecie w internetowym sklepie KFD.

 6. Biovital – klasyczny prezent na dzień dziadka – ok. 40zł

  Syrop, który do końca życia będzie już chyba każdemu z nas kojarzył się z prezentem dla dziadków. Mimo, że jest na rynku od tylu lat, to zawsze jest dobrą i sprawdzoną opcją. Znajdziecie go w popularnych aptekach jak Super Pharm czy drogeriach typu Rossman. Absolutny klasyk, jeżeli chodzi o prezent na dzień dziadka.

 7. Ciepłe kapcie – ok. 20zł

  Jeżeli dziadek nie dostał kapci na święta (co jest raczej nierealne), to warto mu je sprezentować. Oczywiście oprócz kapci warto również dodać jakieś słodycze  herbaty czy dobre wino. My znaleźliśmy naprawdę fajną propozycję w JYSKu.

 8. Zegarek kwarcowy Casio – 126zł

  Opcja odrobinę droższa,  więc skierowania bardziej do rodzeństwa, z którym możnaby się złożyć. Naprawdę fajny, klasyczny zegarek, znanej firmy CASIO za stosunkowo niewielkie pieniądze. Styl zdecydowanie do starszego pokolenia, więc powinien być strzałem w dziesiątkę.

 9. Elegancka filiżanka – 35zł

  Idealny prezent dla smakosza kawy! Świetnie jest zaparzyć filiżankę ulubionej kawy, rozłożyć nogi na fotelu i poczytać dobrą książkę, tudzież obejrzeć Familiadę w deszczową niedzielę. Wierzcie nam, nawet tania, fusiasta kawa smakuje zdecydowanie lepiej, jeżeli jest podana w ładnej filiżance. Warto rozważyć jako prezent dla dziadka.

 10. Zestaw herbat – Five O’clock – ok. 30zł

  Popularna herbaciarnia ma tyle smaków i rodzajów herbat, że nie sposób polecić jakiejkolwiek. Musicie po prostu sami się tam wybrać i kupić te, które najbardziej Wam odpowiadają. Fakt, trzeba za nie zapłacić zdecydowanie więcej w porównaniu do tych w torebkach ale coż, za jakość trzeba zapłacić.

>> POLUB NAS NA FACEBOOKU – 1001 POMYSŁÓW NA KREATYWNE PREZENTY <<

I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY – ALIEXPRESS – BABSKIE OKAZJE

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Write A Comment